HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,096
Najnowszy użytkownik: LewisZen
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
UWAGA RODZICE


Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Miernowie Bogusława Gieroń informuję, że
dnia 3 marca (piątek) 2017r. o godz. 16.00 w Gimnazjum nr 2 w Pińczowie odbędzie się spotkanie z rodzicami dotyczące reformy oświaty. Spotkanie organizuje Kuratorium Oświaty w Kielcach.
Komunikat o w/w spotkaniu umieszczony jest na stronie:kuratorium.kielce.pl

Dyrekcja Bogusława Gieroń
spmiernow dnia luty 17 2017
0 komentarzy · 10 czytań ·Drukuj
WALENTYNKI


14 lutego obchodzimy DZIEŃ ZAKOCHANYCH-WALENTYNKI.
Tego dnia osobie nam miłej możemy przesłać upominek lub kartkę, wyraz naszych ciepłych, przyjaznych uczuć. Obdarowywanie się odrobiną sympatii , serduszkiem, kolorową kartką może nieco rozjaśnić naszą szarą codzienność. Dlatego 15 lutego 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ ZAKOCHANYCH. Przygotowana została specjalna skrzynka, do której można było wrzucać walentynki dla swojego wybranka lub wybranki. Samorząd uczniowski zorganizował również konkurs na "najbardziej czerwoną klasę" oraz dyskotekę na każdej przerwie. Rozdawane dzisiejszego dnia upominki sprawiły naszym uczniom wiele radości.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 15 2017
0 komentarzy · 12 czytań ·Drukuj
75 ROCZNICA POWSTANIA ARMII KRAJOWEJ


We wtorek 14 lutego w całym kraju odbyły się obchody 75. rocznicy przemianowania Związku Walki Zbrojnej na Armię Krajową.
Pamiętała o tym wydarzeniu społeczność naszej szkoły. 14 lutego o godzinie 12.00 zapalono światełko dla Armii Krajowej pod tablicą pamiętkową, upamiętniając ich walkę i męczeństwo.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia luty 15 2017
0 komentarzy · 8 czytań ·Drukuj
X SPOTKANIE POKOLEŃ

W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta stało się już tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez odbywających się w placówce.
To już X SPOTKANIE POKOLEŃ, które dnia 26 stycznia zgromadziło nie tylko duże grono Babć i Dziadków, ale także znakomitych gości. Wśród nich znaleźli się Pan Sekretarz Gminy Złota Ireneusz Gołuszka, Pani Skarbnik Alicja Jaworska, Przewodniczący Rady Gminy Włodzimierz Mlaskawa, jego zastępca Pan Sławomir Firka, Pani Kierownik Referatu Oświaty i Wychowania Anna Niedbalska oraz Panowie Radni Jan Lewandowski, Tadeusz Swat, Adam Wypych, Dariusz Tarka, Władysław Podraza .
Wzruszeni seniorzy oraz zaproszeni goście po części oficjalnej udali się na przygotowany przez rodziców poczęstunek.
Dziękujemy Babciom i Dziadkom oraz wszystkim gościom za tak liczny udział w tej wyjątkowej uroczystości oraz Rodzicom za wsparcie i nieocenioną pomoc.
W tym roku jubileuszowe spotkanie uatrakcyjnił zespół muzyczny„Duex”.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 26 2017
0 komentarzy · 37 czytań ·Drukuj
ZABAWA CHOINKOWA

Tradycyjnie w karnawale w szkołach odbywają się bale choinkowe. W niedzielę 22 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w Miernowie wraz ze swoimi opiekunami, rodzicami, nauczycielami mieli okazję uczestniczyć w karnawałowej zabawie. Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły w rytm najpopularniejszych przebojów. Chwilą wytchnienia była przerwa na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
O oprawę muzyczną zadbał w tym roku zespół „Duex” .
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 22 2017
0 komentarzy · 35 czytań ·Drukuj
"WITAMINKI, WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI"

Kanapka jest smaczną i pożywną przekąską. Można w niej ukryć wiele witamin zawartych w warzywach.
Klasa 0 podjęła wielkie wyzwanie –dzieci same miały przygotować dla siebie drugie śniadanie. Przyniosły do szkoły potrzebne produkty. Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem. Po starannym umyciu rączek, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk pracy wszyscy zabrali się do pracy. Okazało się, że dzieci bardzo lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem. W nagrodę za wspaniale wykonane kanapki wychowawczyni Bogusława Gieroń obdarowała dzieci "świecącymi witaminkami".

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 05 2017
0 komentarzy · 68 czytań ·Drukuj