HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 699
Najnowszy użytkownik: HenryNob
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCIZdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia listopad 12 2018
0 komentarzy · 4 czytań ·Drukuj
REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia listopad 12 2018
0 komentarzy · 3 czytań ·Drukuj
LEKCJA HISTORII

Z okazji obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w żywej lekcji historii pt. „Ku niepodległej” przygotowanej przez grupę artystyczną „Rekonstrukto”. Celem zajęć było upamiętnienie dążeń niepodległościowych oraz ukazanie 123 lat walki o wolność narodu polskiego.Podczas zajęć uczniowie mogli obejrzeć kolekcję replik broni używanych przez powstańców i w I wojnie światowej, stroje kosyniera i oficera I Brygady Legionów Polskich. Dziewczęta mogły wcielić się w rolę sanitariuszek niosących pomoc rannym, a chłopcy wykazali się dużą sprawnością we władaniu bronią.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 31 2018
0 komentarzy · 29 czytań ·Drukuj
ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

25 października 2018 roku pierwszoklasiści z naszej szkoły przeżywali niezwykłą uroczystość – ślubowanie. To bardzo ważny i uroczysty dzień w życiu każdego pierwszaka. W obecności dyrektor szkoły pani Bogusławy Gieroń, rodziców i uczniów całej szkoły uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, zasad ruchu drogowego oraz szkolnej nauki. Po wydaniu werdyktu przez panią dyrektor, że dzieci były dzielne i pięknie się zaprezentowały nastąpiło ślubowanie, którego treść odczytała przewodnicząca Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie uczennica kl.VIII -ej Amelia Kabat.
Po ślubowaniu pani dyrektor Bogusława Gieroń wielkim ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jama Jasińskiego w Miernowie. Każdy świeżo pasowany uczeń otrzymał od wychowawczyni pani Wandy Wójcik pamiątkowy dyplom, znaczek, a od rodziców drobne upominki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i tortu z napisem ŚLUBOWANIE I KLASY. Dopełnieniem uroczystości był pokaz „Kula czekoladowa z niespodziankami” przygotowany przez rodziców Kubusia.
Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów na dalsze lata nauki !


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 29 2018
0 komentarzy · 27 czytań ·Drukuj
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 12.10.2018 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie w imieniu całej społeczności uczniowskiej wręczyli nauczycielom oraz pracownikom szkoły kwiaty oraz podziękowanie za "każdy dzień edukacji".
Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podziękowała za trud wkładany każdego dnia w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Wręczyła również Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom: pani Dorocie Kmiecik, pani Dominice Wróbel, pani Wandzie Wójcik, pani Agnieszce Haruzie, panu Arturowi Haruzie oraz pracownikom obsługi paniom: Izabeli Ziętarze, Edycie Soi oraz panu Andrzejowi Laskowskiemu.
Na zakończenie przedstawiciele Rady Rodziców zaprosili wszystkich pracowników szkoły na słodki poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 13 2018
0 komentarzy · 53 czytań ·Drukuj
CYKR SZOK

Dnia 3 października do naszej szkoły zawitał cyrk "Szok", który swoim repertuarem wprowadził w zachwyt wszystkich uczniów zgromadzonych na sali gimnastycznej. Wśród zaprezentowanych atrakcji znalazły się: tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne. Najwięcej emocji wzbudził oczywiście pokaz z wężem. Wrażenia ze spotkania z cyrkowcami na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 04 2018
0 komentarzy · 66 czytań ·Drukuj