HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 11

Użytkowników online: 1
UsesysinOopporp

Łącznie użytkowników: 1,552
Najnowszy użytkownik: CynthiaDek
ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

25 października 2018 roku pierwszoklasiści z naszej szkoły przeżywali niezwykłą uroczystość – ślubowanie. To bardzo ważny i uroczysty dzień w życiu każdego pierwszaka. W obecności dyrektor szkoły pani Bogusławy Gieroń, rodziców i uczniów całej szkoły uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, zasad ruchu drogowego oraz szkolnej nauki. Po wydaniu werdyktu przez panią dyrektor, że dzieci były dzielne i pięknie się zaprezentowały nastąpiło ślubowanie, którego treść odczytała przewodnicząca Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie uczennica kl.VIII -ej Amelia Kabat.
Po ślubowaniu pani dyrektor Bogusława Gieroń wielkim ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jama Jasińskiego w Miernowie. Każdy świeżo pasowany uczeń otrzymał od wychowawczyni pani Wandy Wójcik pamiątkowy dyplom, znaczek, a od rodziców drobne upominki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i tortu z napisem ŚLUBOWANIE I KLASY. Dopełnieniem uroczystości był pokaz „Kula czekoladowa z niespodziankami” przygotowany przez rodziców Kubusia.
Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów na dalsze lata nauki !


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 29 2018
0 komentarzy · 150 czytań ·Drukuj
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 12.10.2018 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie w imieniu całej społeczności uczniowskiej wręczyli nauczycielom oraz pracownikom szkoły kwiaty oraz podziękowanie za "każdy dzień edukacji".
Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podziękowała za trud wkładany każdego dnia w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Wręczyła również Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom: pani Dorocie Kmiecik, pani Dominice Wróbel, pani Wandzie Wójcik, pani Agnieszce Haruzie, panu Arturowi Haruzie oraz pracownikom obsługi paniom: Izabeli Ziętarze, Edycie Soi oraz panu Andrzejowi Laskowskiemu.
Na zakończenie przedstawiciele Rady Rodziców zaprosili wszystkich pracowników szkoły na słodki poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 13 2018
0 komentarzy · 131 czytań ·Drukuj
CYKR SZOK

Dnia 3 października do naszej szkoły zawitał cyrk "Szok", który swoim repertuarem wprowadził w zachwyt wszystkich uczniów zgromadzonych na sali gimnastycznej. Wśród zaprezentowanych atrakcji znalazły się: tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne. Najwięcej emocji wzbudził oczywiście pokaz z wężem. Wrażenia ze spotkania z cyrkowcami na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia październik 04 2018
0 komentarzy · 141 czytań ·Drukuj
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Akcja, która przeprowadzana jest w każdym roku szkolnym ma na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. To także zachęta do dbania o środowisko.

Pod koniec września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski akcji ekologicznej „Sprzątanie świata”. Każda klasa miała wyznaczony teren, który solidnie posprzątano. Efekty pracy były zadowalające, a nasi uczniowie dumni z dobrze wykonanej pracy.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 30 2018
0 komentarzy · 206 czytań ·Drukuj
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019


"Uczymy się, nie dla szkoły lecz dla życia"

Trzeciego września 2018 roku o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek Nowego Roku Szkolnego 2018/2019. Uroczysta inauguracja nowego roku rozpoczęła się od Mszy Świętej, następnie zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele oraz rodzice odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie dyrektor Szkoły, Pani Bogusława Gieroń powitała całą Społeczność Szkolną. Uczniowie przypomnieli o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz złożyli kwiaty pod tablicą patrona szkoły Jana Jasińskiego.

Co czeka uczniów w roku szkolnym 2018/2019? Kiedy będą przerwy świąteczne, jak wypadają dni wolne, kiedy będą ferie i najważniejsze wydarzenia szkolne? Niebawem wszystkie aktualności pojawią się na szkolnej stronie internetowej.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia wrzesień 19 2018
0 komentarzy · 197 czytań ·Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Msza święta, uroczysty apel, rozdanie świadectw, nagrody, dyplomy i wreszcie upragnione przez dzieci wakacje.
W piątek 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone, dyplomy oraz nagrody. Przedszkolaki otrzymali kolorowe dyplomy, uczniowie klas II-III dyplomy oraz nagrody książkowe za całoroczny trud i pracowitość, natomiast uczniowie klas IV-VI otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe i dyplomy za wspaniałe, wzorowe wyniki w kończącym się roku szkolnym. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.
Przed uczniami dwa miesiące wakacji, odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok szkolny.
Życzymy Wam udanych wakacji!

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 27 2018
3 komentarze · 310 czytań ·Drukuj