HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 109
Najnowszy użytkownik: PabloTar
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego2017/2018 już za nami.
Po beztroskich dniach letniego wypoczynku wracamy do zajęć szkolnych i cieszymy się z tego, że spotykamy się po dwumiesięcznej przerwie by w kolejnym roku szkolnym zmierzyć się z nowymi zadaniami, które stoją przed nami.
Uroczysta inauguracja nowego roku rozpoczęła się od Mszy Świętej, następnie zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele oraz rodzice odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie dyrektor Szkoły, Pani Bogusława Gieroń powitała całą Społeczność Szkolną.
Co czeka uczniów w roku szkolnym 2017/2018? Kiedy będą przerwy świąteczne, jak wypadają dni wolne, kiedy będą ferie i najważniejsze wydarzenia szkolne? Niebawem wszystkie aktualności pojawią się na szkolnej stronie internetowej.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 31 2017
1 komentarz · 295 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTO OGÓRKA 2017

W niedziele 6 sierpnia na miernowskich błoniach odbyło się już po raz kolejny Święto Ogórka. Na scenie swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Zespół akordeonowy prowadzony przez Panią Ewę Książek przedstawił kilka utworów instrumentalnych. Uczniowie brali również udział w konkursach. Głównym tematem i rekwizytem gier i zabaw był oczywiście "zielony ogórek".


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia sierpień 07 2017
3 komentarze · 195 czytań ·Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Msza święta, uroczysty apel, rozdanie świadectw, nagrody, dyplomy i wreszcie upragnione przez dzieci wakacje.
W piątek 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone, dyplomy oraz nagrody. Przedszkolaki otrzymali kolorowe dyplomy, uczniowie klas II-III dyplomy oraz nagrody książkowe za całoroczny trud i pracowitość, natomiast uczniowie klas IV-VI otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe i dyplomy za wspaniałe, wzorowe wyniki w kończącym się roku szkolnym. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.
Przed uczniami dwa miesiące wakacji, odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok szkolny.
Życzymy Wam udanych wakacji!
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia lipiec 15 2017
6 komentarzy · 276 czytań ·Drukuj
RAJD ROWEROWY DO WOLI CHROBERSKIEJ

Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Złotej. Ciekawa trasa przejazdu, zabezpieczona przez Policję, ognisko z kiełbaskami, słodki poczęstunek .Rajd był ciekawą formą sprawdzeniem kondycji sportowej dzieci i zachętą do czynnego spędzania czasu wolnego, do jazdy na rowerze podczas zbliżających się wakacji.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia lipiec 14 2017
9 komentarzy · 276 czytań ·Drukuj
DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1 czerwca br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. W tym dniu zamiast lekcji przygotowano wiele atrakcji. Po uroczystym powitaniu i złożeniu życzeń wszystkim dzieciom przez panią dyrektor Bogusławę Gieroń rozpoczęły się konkurencje sportowe, zabawy muzyczno-taneczne i sprawnościowe. Kolejnym punktem była prezentacja swoich ulubionych książek i wspólne ich czytanie. Dzień pełen wrażeń zakończył się wspólnym ogniskiem oraz rozgrywkami sportowymi na szkolnym boisku.
Dziękujemy Państwu K. R. Lewandowskim za zasponsorowanie kiełbasek na ognisko.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 03 2017
6 komentarzy · 348 czytań ·Drukuj
PRZEDSTAWIENIE ZACZAROWANY ŚWIAT BAJEK


25.05.2017r najmłodsi uczniowie naszej szkoły pojechali do Domu Kultury w Kazimierzy Wielkiej na przedstawienie pt.”Zaczarowany Świat Bajek”. Obejrzeliśmy przepiękne bajki z literatury dziecięcej:„Lokomotywa”, „Leń”, „Zosia samosia”, „Paweł i Gaweł”, „Ptasie radio”, „Słoń Trąbalski”. „W Szczebrzeszynie” w wykonaniu aktorów teatralnych. Podczas grania przez aktorów barwnych postaci z bajek, dzieci reagowały emocjonalnie. Śmiech i aplauz nie opuszczały sali.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 02 2017
5 komentarzy · 262 czytań ·Drukuj