HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 11

Użytkowników online: 4
Kiatieri, BennyFem, Charlestieri, Bennyarege

Łącznie użytkowników: 1,552
Najnowszy użytkownik: CynthiaDek
DZIECIĘCA KRAINA QUADÓW


Dziecięca Kraina Quadów to przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych. Grupa Przedszkolaków, O, kl.I-III miała możliwość wspólnej zabawy na tym kolorowym obiekcie. Główną atrakcją był profesjonalny tor quadowy. Dużym zainteresowaniem cieszy ły się: park linowy, basen z suchymi kulkami, krokodyl. Pogoda dopisała, a dzieci wraz z opiekunami oraz rodzicami mogli wesoło spędzić czas.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 27 2018
5 komentarzy · 366 czytań ·Drukuj
DZIEŃ MAMY I TATYDzień Mamy i Taty to święto, które od kilku już lat na stałe zagościło w kalendarzu imprez szkolnych Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie. Wtym roku obchodziliśmy je 9 czerwca 2018 roku. Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszym świąt w roku, pełnym miłości i szacunku dla rodziców. To wyjątkowy czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, czas, który mogą spędzić wspólnie, bez pośpiechu, z dala od codziennych problemów i zmartwień. Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie przedszkolaków pt. „Siedzą misie na polanie”. Następnie uczniowie klas 0-VII przygotowali na tę okazję program artystyczny, który obfitował w wiele wspaniałych skeczy, wystąpień recytatorskich, wokalnych i tanecznych. Wszyscy artyści pragnęli zaprezentować się jak najlepiej przed tak sympatyczną widownią. Występom towarzyszyły niesamowite emocje, wzruszenie, uśmiech i duma z prezentujących się na scenie pociech. Po zakończonych występach i odśpiewaniu 100 LAT był czas na wspólny obiad, słodki poczęstunek, rozmowy z nauczycielami, zabawy na placu szkolnym oraz wspólną zabawę taneczną przy orkiestrze.
Rodzinna impreza wszystkim uczestnikom sprawiła mnóstwo przyjemności.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 10 2018
4 komentarze · 375 czytań ·Drukuj
DZIEŃ DZIECKA W STAWISZYCACH


Dnia 3 czerwca już po raz ósmy uczniowie naszej szkoły gościli w Stawiszycach na Gminnym Dniu Dziecka. Wszyscy bawili się świetnie. Tego dnia dopisały nie tylko humory, ale także pogoda. Dzieci z naszej szkoły przedstawiły program artystyczny. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Stawiszycach za zaproszenie i słodkie upominki.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia czerwiec 06 2018
4 komentarze · 339 czytań ·Drukuj
ZIELONA SZKOŁA - WŁADYSŁAWOWO

Dnia 27 maja Szkoła Podstawowa w Miernowie przeniosła się na tydzień do Władysławowa, uczniowie udali się na zieloną szkołę. Był to pierwszy tego rodzaju wyjazd w historii szkoły. Uczniowie wraz z opiekunami oraz grupą rodziców dotarli do domu kolonijnego "Franek" w poniedziałek rano, po zakwaterowaniu wszyscy udali się na przepiękną plażę i zwiedzanie miasta. Wielu uczniów zobaczyło morze po raz pierwszy, emocje były ogromne... Tego samego dnia wieczorem po kolacji uczniów odwiedził Neptun i udzielił im chrztu. Kolejny dzień wyjazdu to wycieczka na Hel, zajęcia przyrodnicze w fokarium, rejs statkiem po Bałtyku oraz zwiedzanie latarni morskiej. Trzeci dzień zielonej szkoły to ciekawa lekcja historii w Trójmieści, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz koncert organowy w Oliwie dostarczyły dzieciom ogromnych wrażeń. Kolejnego dnia w Boże Ciało uczniowie mieli trochę odpoczynku od zajęć edukacyjnych był czas na zakup pamiątek, na zjedzenie pysznych lodów i gofrów. Przedostatni dzień zielonej szkoły to Dzień Dziecka, obchodzono go w przepięknym Ocean Parku, dzieci miały również wycieczkę meleksami po okolicy oraz wieczór na gorącej, słonecznej plaży, a na koniec świętowania dyskotekę. W dzień powrotu, w sobotę uczniowie zwiedzali jeszcze przepiękny zamek w Malborku.
Po tygodniowym pobycie nad morzem wszyscy uczestnicy wrócili do domu wypoczęci, w dobrych humorach, z wielką ilością wspomnień i niezapomnianych wrażeń.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 31 2018
4 komentarze · 332 czytań ·Drukuj
ALEJA MAGNOLIOWA

Dokładnie miesiąc temu w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Ziemi, a już dzisiaj przed naszą szkołą powstała piękna „Aleja Magnolii”. W całą akcję zapoczątkowaną przez organizatorów obchodów Dnia Ziemi włączyli się wychowawcy i wszyscy uczniowie. Pierwszą roślinę tradycyjnie posadziła nasza pani dyrektor. Posadzeniem pozostałych zajęli się uczniowie najstarszej klasy. Wszyscy uczniowie obiecali, że krzewy będą podlewać i pielęgnować. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy już podziwiać pierwsze kwiaty.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 24 2018
2 komentarze · 256 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTA MAJOWE

27 kwietnia 2018 roku świętowaliśmy w murach naszej szkoły kolejną rocznicę doniosłego i jakże ważnego dla każdego Polaka wydarzenia- uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi. Nasza Ojczyzna w swej długiej historii przeżywała wiele wzlotów i upadków. Po czasach kryzysu i zniewolenia, 3 maja 1791 roku Sejm Czteroletni zatwierdził szereg reform i uchwalił nową konstytucję. To istotne wydarzenie nie może zostać zapomniane, więc z nostalgią sobie o nim przypominamy . Z tej to właśnie okazji mogliśmy uczestniczyć w przygotowanym przez uczniów apelu. Wątki zaczerpnięte z historii Polski przeplatały się z pięknymi wykonaniami pieśni patriotycznych. Uczniowie wraz z opiekunami w ciszy i skupieniu wysłuchali przygotowanej akademii. Ten wyjątkowy dzień przypomniał nam wszystkim, że to właśnie dzięki odwadze i poświęceniu naszych rodaków, my możemy dziś żyć w wolnej i niepodległej Ojczyźnie.

autor: Agnieszka Haruza
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia maj 08 2018
2 komentarze · 233 czytań ·Drukuj